Güneş Kontrol Cam Filmi Fiyatları | Camfilmi.Biz.Tr
Güneş Kontrol Cam Filmi Şefik Özdemir

 GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMİ

Güneş kontrol cam filmi, işletmenizin artan enerji maliyetlerini en aza indirmesine, daha rahat bir çalışma ortamı oluşturmasına ve şirketin karbon ayak izini azaltmasına yardımcı olacaktır. Güneş enerjisini yansıtarak ve bir odaya geçişini azaltarak, pencere renklendirmesi parlamayı, ısı kazancını, UV ışınımını, cilt kanseri riskini ve enerji masraflarını azaltır. Aslında, yalnızca birkaç dereceye kadar sıcaklıkların düşürülmesi, soğutma maliyetlerinde bir şirketi% 30'a kadar koruyabilir. Bu avantajların yanı sıra karbon nötr, hatta karbon negatif bir çözüm sunmanın yanı sıra, bu filmler mobilyaların, halıların, pencere uygulamalarının ve diğer mobilyaların solmasını da azaltır.

Güneş Kontrol Cam Filminin Faydaları ;

 Herhangi bir cam türüne dikkatli bir şekilde uygulandığında, güneş kontrol filmleri kışın etkili ısı yalıtımı ve yaz aylarında bazı önemli faydalar sağlar:
* Güneş ısısı kazanımında hatırı sayılır bir azalma (kızılötesi radyasyonun% 98'ine kadar yansıma); 
* Güneş parıltı kontrolü (parlamayı% 99 azaltarak); 
* İklimlendirme maliyetlerinde önemli bir azalma; 
* UV güneş ışığının tam soğurulması;
* Güneş kontrol cam filmi, genel yalıtım seviyelerini geliştirmeye yardımcı olur ve klima ihtiyacını azaltmaya veya hatta ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Aşağıda güneş kontrol cam filmleri yelpazemiz bulunmaktadır. Her film, her ürün dayanıklı ve uzun ömürlü bir çözüm sağlayan, biraz farklı bir görünüm ve performans seviyesi sunar. Isı seviyelerini kontrol etmeye yardımcı olmanın yanı sıra, güneş kontrol filmleri, parlama azaltma ve solma azaltma gibi ek faydalar sağlayacaktır.

Güneş kontrol filmleri resimleri aşağıda listelenmiştir. Detaylar ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen seçmiş olduğunuz cam filmi üzerine tıklayın. Her bir film türünün çalışma örnekleri mevcuttur, eğer uygulama yaptırmak istiyorsanız, ilgilendiğiniz filmlerin ayrıntıları dahil olmak üzere bizimle iletişime geçiniz.

Tüm cam filmlerinin her cam türü için uygun olmadığını unutmamak önemlidir. Film seçiminizin camınıza uygun olup olmadığını kontrol etmek için lütfen cam uyumluluk şemasına bakın . Belirli bir güneş kontrol filminin uygunluğu konusunda herhangi bir şüphe duyuyorsanız, daha fazla öneri için lütfen bir Hesap Yöneticisine başvurun.

 

Yorumlar

Güneş Kontrol Cam Filmi
26-12-2019

Güneş Kontrol cam filmleri ile evlerinizi muhtelif mevsimlerde Büyük tasaruf yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz